energia elektryczna

dla firmy i domu
Indywidualny System Cen i Stawek

Zawsze rynkowa cena za energię elektryczną wraz z pakietem wypoczynkowym w apartamentach wakacyjnych w Polsce. Opłata handlowa o 50% niższa.

Oferty ENIGA na sprzedaż energii elektrycznej są identyczne dla Odbiorców indywidualnych oraz przedsiębiorstw i klientów instytucjonalnych. Konstrukcja naszych cenników uwzględnia aktualne dane i tendencje rynkowe na rynku hurtowym i producenckim. Ceny energii elektrycznej są zawsze dopasowane do potrzeb Odbiorców.
Oferta dla Odbiorców indywidualnych może różnić się nieznacznie zakresem oferowanych usług dodatkowych i promocji. Zobacz ofertę..

Zawsze Taniej

Umowa na energię elektryczną z gwarancją zawsze niższej ceny. Dodatkowo kody rabatowe na wynajem apartamentów w 41 miejscowościach turystycznych w Polsce.
Upust 30% na opłatę handlową.

Oferty ENIGA na sprzedaż energii elektrycznej są identyczne dla Odbiorców przedsiębiorstw i klientów instytucjonalnych. Konstrukcja naszych cenników uwzględnia aktualne dane i tendencje rynkowe oraz warunki dostawy oferowane Odbiorcy przez Sprzedawcę dominującego w danym obszarze dystrybucyjnym.
Ceny energii elektrycznej są zawsze dopasowane do potrzeb Odbiorców. Zobacz ofertę..

Cena negocjowana

OFERTA SZYTA NA MIARĘ
Pytania dotyczące oferty ENIGA na prąd dla firmy lub instytucji prosimy przesłać korzystając z dołączonego do strony formularza. Nasi doradcy odpowiedzą niezwłocznie.  Zobacz więcej..

© Copyright 2021 ENIGA- All Rights Reserved