Indywidualny System Cen i Stawek

+ Smart Booking

Oferta ISCS to przede wszystkim bardzo dobre ceny za prąd oraz unikalna w Polsce oferta Smart Booking

Smart Booking
Planujesz swój urlop, wyjazd służbowy lub integracyjny ?
A może chcesz nagrodzić swoich pracowników lub kontrahentów ? Zastanawiasz się, dokąd pojechać? Apartamenty wakacyjne nad morzem, w górach i na Mazurach czekają na Państwa ! 
System zakupu energii elektrycznej, który przedstawiamy poniżej obejmuje również stały, 5% rabat na wynajem ponad 2000 apartamentów w 41 miejscowościach turystycznych w Polsce.
Dzięki tej ofercie mają Państwo prawo do korzystania z nielimitowanych ilościowo kodów promocyjnych w całym okresie trwania umowy z ENIGA.
Zobacz jak skorzystać z kodów rabatowych.


Indywidualny System Cen i Stawek (ISCS)
to specjalna oferta zakupu energii elektrycznej, w której:

1. Opłata handlowa za każdy PPE w okresie dostaw wynosi 50% stawki zawartej w aktualnym Standardowym Cenniku Sprzedaży Energii Elektrycznej ENIGA;
2. Cena energii elektrycznej we wszystkich strefach czasowych zawsze będzie rynkowa. Skorzystaj z okresowych spadków cen energii na rynku hurtowym. Zagwarantuj sobie najlepsze ceny energii elektrycznej w porównaniu do ofert cennikowych i negocjowanych.

Tabela 1

Powyższe zestawienie cen pokazuje dlaczego warto wybrać ofertę Indywidualny System Cen i Stawek. Pomimo tego, że cena waha się w ciągu roku w znacznym zakresie to ostateczna średnioroczna cena rozliczeniowa za prąd jest zawsze niższa od ofert ze stałą ceną. 
Dlatego warto zawrzeć umowę z ENIGA już teraz.

Oferta Indywidualny System Cen i Stawek + Smart Booking to przede wszystkim:

 • Zawsze Rynkowa Cena za prąd przez cały okres umowy. Cena energii elektrycznej konwencjonalnej wyliczana jest jako średnioważona cen w oparciu o ceny indeksów Rynku Dnia Następnego prowadzonego przez Towarową Giełdę Energii S.A. określanych codziennie dla wszystkich dni dostawy każdego miesiąca kalendarzowego.

  Cena rozliczeniowa dla danego miesiąca kalendarzowego powiększana jest o:
  - indywidualny profil zużycia Odbiorcy dla danej grupy taryfowej;
  - aktualną na dany miesiąc wartość praw majątkowych wynikającą ze świadectw pochodzenia energii elektrycznej (OZE, OZE Biogaz oraz Efektywności Energetycznej);
  - podatek akcyzowy koszty bilansowania i transakcyjne;
 • Wyjątkowe korzyści:
  - ceny energii gwarantujące korzyści finansowe z sezonowych spadków cen na rynku hurtowym i braku przywiązania do jednej ceny przez cały okres umowy; 
  - 5% upustu na ceny wynajmu apartamentów wakacyjnych w całej Polsce w apartamentach ENIGA oraz apartamentach współpracującego Operatora Turystycznego dla Państwa, najbliższych oraz pracowników. Z rabatu można korzystać bez ograniczeń przez cały okres umowy z ENIGA.
 • Dodatkowo:
  - zawsze niższa o 50% stawka za opłatę handlową w stosunku do standardowego cennika sprzedawcy zobowiązanego (sprzedawcy z urzędu) w Państwa miejscowości; 
  - miesięczne rozliczenia rzeczywiste (opcja); 
  - automatycznie generowane faktury elektroniczne; 
  - natychmiastowe płatności przez Internet;
  - minimum formalności; 
  - bezpłatny 24 godzinny dostęp do platformy mBOK!

Najlepsza oferta w Polsce

Dobry wypoczynek dla Państwa, dla najbliższej rodziny, pracowników i kontrahentów może być tańszy.
W  podziękowaniu za podpisaną z nami umowę na zakup energii elektrycznej pragniemy Państwa nagradzać przez cały okres umowy. 

Wypoczywaj z ENIGA

Energię elektryczną i tak musisz kupić. Zrób to mądrze w ENIGA.

Za faktury papierowe doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 10 PLN
(słownie: dziesięć złotych zero groszy).

Okres umowy: 36 miesięcy

© Copyright 2021 ENIGA- All Rights Reserved